Jak probíhá izolace roštu

Distanční podlahový systém je vhodný pro budoucí půdní vestavbu

Distanční podlahový systém je vhodný k tepelné izolaci stropu, který nemá dutinu, ale je potřeba zachovat původní vlastnosti půdy k dalšímu využití jednak pro budoucí půdní vestavbu či jen k uskladnění věcí nebo k sušení prádla. Konstrukce podlahového roštu je tvořena z dřevěných profilů. Sestavený podlahový rošt vytvoří náhradní dutinu pro aplikaci foukané izolace. Profily podlahového systému mohou mít nejen různou výšku, ale také různou rozteč na šířku spojovacích latí, přesně dle potřeb tepelně izolovaného prostoru. Naprosto skvělá je možnost, kterou podlahový systém nabízí a to ta, že například v místech, kde se více chodí je možné rozteč a šířku spojovacích latí upravit tak, aby byl podlahový rošt pevnější.

Pracovníci společnosti Machstav sestaví podlahový systém za tři hodiny

Zkušení pracovníci společnosti Machstav distanční podlahový systém sestaví velmi rychle pro představu v případě standardně velké plochy o 100m2 přibližně za tři hodiny. Do kompletně sestaveného podlahového roštu se následně aplikuje vhodný tepelně izolační materiál. Na celou realizaci zateplení půdního prostoru je nutné vyhradit jeden nebo dva dny.

Na podlahový systém se pro zpevnění pokládají OSB desky

Společnost Machstav ve většině případů na zateplení půdy s aplikací podlahového roštu používá nejčastěji jako tepelně izolační materiál Machstav granulát. Po aplikaci vhodného tepelně izolačního materiálu, který určuje odborný pracovník společnosti Machstav nastává finální fáze, kdy se na zarovnaný tepelně izolační materiál pokládají OSB desky s tloušťkou nejčastěji 18mm. Poté se tyto desky šroubují k celkové konstrukci, aby se povrch ještě více zpevnil. Podlahový systém nabízí také možnost jednoduchého uložení elektroinstalace, což je velmi přínosné. Podlahový systém společnosti Machstav je velmi vhodný jak pro rodinné tak také bytové domy.

Kontaktujte společnost Machstav a získejte o podlahovém systému více informací.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace