Co je podlahový rošt 

Podlahový systém umožňuje zachovat pochozí vrstvu půdy k dalšímu využití

Podlahový rošt je vhodný všude tam, kde je potřeba po provedené tepelné izolaci zachovat pochozí vrstvu půdy k dalšímu využití. Distanční podlahový systém je vhodný také tam, kde hodláme půdu využít pro budoucí půdní vestavbu. Manipulace s podlahovým roštem je velmi jednoduchá. Materiál, z kterého je rošt vyroben, je lehký, takže manipulace je naprosto snadná.

Podlahový rošt je variabilní a eliminuje tepelné mosty

Výhodou podlahového roštu od společnosti Machstav je jeho konstrukční nápaditost díky které oproti konkurenčním podlahovým systémům plní mnohem lépe svou tepelně izolační funkci, protože po aplikaci téměř nevznikají tepelné mosty, jako je tomu u jiných podlahových systémů, které jsou tvořeny z lamel. Podlahový systém od společnosti Machstav je vhodný i pro lidi, kteří chtějí ušetřit a podlahový rošt si na podlahu nainstalovat svépomocí. Před tím je však nutné využít zdarma služby, kterou společnost Machstav poskytuje všem svým zákazníkům a využít odborné zaměření technikem společnosti Machstav. Po dohodě Vám již naše společnost dodá materiál na aplikaci podlahového systému a nic nebrání samotné pokládce. Pokud jste již podlahový rošt na podlahu aplikovali, je dále nutné zafoukat vzniklou dutinu správnou tepelnou izolací a zaklopit otvory, které již předem určil náš technik.

Podlahový systém vytvoří náhradní dutinu pro foukanou izolaci

Podlahový systém se využívá tam, kde je potřeba zateplit strop, který nemá dutinu, ale přesto je nutné zachovat původní vlastnosti půdního prostoru. Podlahový systém je možné aplikovat také pouze s možností vytvoření revizních lávek, kdy sice nebudou zachovány původní vlastnosti půdy, ale v domech, kde se půda již nevyužívá, je možné zachovat pochozí vrstvu jen na důležitá místa na půdě a tak snížit své náklady na tepelnou izolaci.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace