Mám zájem o izolaci 

Bez posouzení objektu se aplikace tepelné izolace rozhodně neobejde

Nebaví Vás platit přehnaně vysoké částky za spotřebované energie? Pak stačí jednoduše oslovit naší společnost a sjednat si nezávazně a zdarma posouzení objektu. Jak služba posouzení objektu probíhá? Naprosto jednoduše! Pracovník naší společnosti Vás navštíví v místě, kde se nachází tepelně izolovaný objekt. Technický pracovník objekt posoudí a navrhne mu individuální řešení tepelné izolace přímo dle jeho potřeb. Kromě správně navrženého řešení tepelné izolace pro každý jednotlivý objekt Vám pracovník také sdělí, jak vysokou investici si tepelná izolace Vašeho domu žádá, dále Vám sdělí, kdy se Vám vydaná investice do tepelné izolace vrátí a také Vám poskytne mnoho dalších potřebných informaci. Pokud máte otázky týkající se tepelné izolace Vašeho domu, pak se ptejte našeho pracovníka při individuální návštěvě.

Individuální návštěva našeho technika Vám pomůže získat více informací

Náš pracovník Vám také sdělí jakou částí domu zateplení začít v každém konkrétním případě. Nejvyšší účinek má zateplení stropu, protože teplo stoupá od podlahy směrem vzhůru a tak stropem dochází k nejvyšším ztrátám tepla. Tepelná izolace stropu má nejvyšší účinek a nejrychlejší návratnost investice vydané do tepelné izolace. Pokud jste se rozhodli, že pořídíte svému domu kvalitní tepelnou izolaci, pak se poraďte s odborníkem s jakou částí domu začít zrovna u Vašeho domu, protože jedině tak se můžete vyhnout nepříjemnostem, které vznikají aplikací nesprávně zvoleného tepelně izolačního materiálu. Jak probíhá aplikace foukané izolace do stropu? Zateplení stropu foukanou minerální izolací je celkem snadná věc. Před Váš dům přijede naše nákladní auto, na kterém je umístěn stroj, pomocí něhož dochází k rozmělnění tepelně izolačního materiálu. Rozmělněný materiál poté přes hadici putuje přímo do izolovaných prostor. Po aplikaci foukané minerální izolace nezůstane ve Vašem domě nepořádek a ani neomezí běžný chod Vaší domácnosti.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace