Distanční podlahový systém

Distanční podlahový systém nahrazuje dutinu pro aplikaci foukané minerální izolace

Distanční podlahový systém slouží všude tam, kde je potřeba po provedené tepelné izolaci zachovat pochozí vrstvu půdy k dalšímu využití. Manipulace s materiálem distančního podlahového systému je velmi snadná, protože daný systém je mimořádně variabilní. Tento systém poskytne dokonalou tepelnou izolaci také ve špatně dostupných prostorách například mezi komíny či u potrubí klimatizace. Distanční podlahový systém se využívá zejména pro vytvoření náhradní dutiny pro aplikaci materiálu na foukanou minerální izolaci. Daný systém po zateplení kvalitním materiálem vytváří souvislou vrstvu izolace, takže nedochází k vzniku tepelných mostů a tak eliminujeme tepelné ztráty.

Distanční podlahový systém je složen z lehkých profilů

Distanční podlahový systém od společnosti Machstav je o krok vpřed před konkurenčními podlahovými systémy, které jsou tvořeny z lamel. Lamely konkurenčních podlahových systémů nedovolují vytvořit ani minimální souvislou vrstvu izolace bez přerušení,tímto faktem jsou tepelně izolační vlastností tepelně izolačního materiálu v podstatě degenerovány, protože prostupují celou vrstvou izolace, takže není dosaženo maximálně účinného zateplení. Co je distanční podlahový systém? Jedná se o lehkou konstrukci, která je tvořena dřevěnými profily. Tyto profily je možné skládat dle potřeb tepelně izolovaného prostoru buď do čtverců či obdélníků od velikosti 300x300 až do 1200x1200mm. Nejstandardnější velikostí je velikost čtverce 600x600mm.

Podlahový systém se vyznačuje jednoduchou manipulací a aplikací

Skvělé na distančním podlahovém systému je fakt, že části stropu, které jsou chůzí obyvatel domu více namáhané lze jednoduše zpevnit. Pokládka daného systému je velmi jednoduchá, takže jí zvládne průměrný domácí kutil. Pokud se rozhodnete, že si systém sestavíte svépomocí, je nutné, aby technik naší společnosti provedl kompletní zaměření, a poté po následné dohodě Vám materiál dodáme na Vámi určené místo. Zkušení pracovníci naší společnosti distanční podlahový systém zvládnou aplikovat na plochu o standardní velikosti 100m2 běžně za tři hodiny. Na celou realizaci zateplení je pak nutné vyhradit jeden až dva dny.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace