Izolace Olomouc

Na konci října 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu rodinného domu v Lutíně. Foukaná izolace se foukala do otevřené trámové dutiny na lehký sádrokarton. Jako materiál byl zvolen Supafil loft od společnosti Knauf. Supafil loft je minerální skelná izolace, které disponuje nízkou objemovou hmotností, a proto se skvěle hodí na lehké sádrokartonové stropy, které ani při vyšších vrstvách nikterak nepřetíží. Náš profi tým proškolených pracovníků nafoukal v tomto případě vrstvu vysokou celkem 40 cm. Vzniklo tak dokonalé zateplení bez jakýchkoliv tepelných mostů, které zajistí dokonalý tepelný komfort v domě po celý rok. Zavolejte nám na 722 489 388 a my Vám rádi poradíme, jak na zateplení stropu Vašeho domu. Vyzkoušejte si nás. Poctivá izolace působí po celé České republice.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace