Machstav ve 12. týdnu roku 2019 

nafoukal cca 7 000 kg izolací z minerálních skelných vláken. Brzké jarní období se už leta letoucí vyznačuje zvýšeným zájem o tepelné izolace především u majitelů starších rodinných domů. Pojmem starší rozumím rodinný dům, který není novostavbou. Ve většině případů se jedná o domy s trámovou konstrukcí nebo o domy s dvouplášťovou plochou střechou. U těchto typů domů je velmi důležité neřešit pouze samotné tepelné izolace, ale i odvětrání konstrukce, protože málokterý z uváděných typů domů mívá nainstalované parotěsné fólie nad posledním obytným podlažím. Pokud se společně s tepelnou izolací neřeší odvětrání vlhkosti, může za pár let dojít k degradaci dřevěných částí stropních nebo střešních konstrukcí.

 

Pozor na dřevokazné škůdce!

Dřevo mohou napadnout dřevokazní škůdci – houby, plísně, hmyz. Naštěstí pro každého zákazníka Machstavu máme řešení. Standardně řešíme jak různé způsoby odvětrání, tak i ošetření dřevěných konstrukcí před škůdci, ať už se jedná o zásah preventivní nebo likvidační. Ošetření provádíme vysokotlakým impregnačním nástřikem, případně i hloubkovou tlakovou injektáží napadeného krovu. Likvidačním zásahem hubíme larvy hmyzu, které si již pochutnávají na dřevěné konstrukci nebo houby a plísně, které se již na dřevě rozvinuly. 

 

Zahájení rekonstrukce

Tento týden jsme zahájili rekonstrukční práce na střeše výrobní části areálu. Počasí nám začalo trochu přát a s prvním jarním týdnem jsme se mohli pustit do odstranění první části stávající střešní konstrukce. Bude následovat stavební příprava pro zhotovení věnce, na který bude kotvena nová střešní konstrukce z dřevěných sbíjených vazníků. Vzhledem k tomu, že rekonstrukce bude probíhat za provozu, je nutné postupovat na etapy. Zimní období jsme využili k vybudování nového sociálního zázemí a další práce uvnitř haly budou následovat po zhotovení nové střechy a podhledů.

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace