Neodmyslitelnou součástí Machstavu jsou naši stavbyvedoucí. Machstav nedělá pouze foukané izolace. Machstav staví a rekonstruuje především průmyslové, zemědělské a potravinářské provozy. Tyto stavby jsou časově náročnější a je velmi důležité je skvěle uřídit. Od dodávek matriálu na stavbu až po rozdělování a kontrolu prací. Tím to ale nekončí. Samozřejmě i u této profese hrají velmi důležitou roli papíry a povinná administrativa, jakou jsou stavební deníky, sledování rozpočtů (především víceprací a méněprací) a mnoho dalších nepříliš populárních činností. A tuto práci mají na starosti naši stavoši.

 

Jak vypadá den stavoše v Machstavu?

Tak jako každý z nás, tak i stavoš ráno vstane. Čas ranního vstávání je odvislý od toho, co v ten den bude dělat. Většinu dní v týdnu tráví na stavbách. Většina z našich stavebyvedoucích vede najednou více staveb. Pokud je stavba náročnější a ve finančním vyjádření větší, tak má stavoš v Machstavu na starosti pouze jednu stavbu. Podle vzdáleností staveb od bydliště stavoši vstávají a vyjíždí na stavby. V době mobilních komunikačních technologií se z auta stávají kanceláře. Tak, jako mnoho jiných lidí, kteří tráví přespříliš času na cestách, tak i naši stavbyvedoucí v průběhu jízdy vyřizují bezpočet telefonátů. Samozřejmě vždy pouze a jedině za používání handsfree. Na stavbách vyřizují veškeré provozní záležitosti. Od kontroly provedených prací, zadání prací na další období, objednávání matriálů na stavbu, odvozu odpadů ze stavby, účasti na kontrolních dnech, komunikace s bezpečáky, komunikují postup stavebních prací se zástupci investora, vedou veškerou papírovou dokumentaci stavby apod. Po skončení činnosti na stavbě čeká stavoše mobilní kancelář v podobě auta a cesta buď na další stavbu nebo do kanceláře. Zpracovat veškerou denní administrativu. Pokud je staveb více a času méně, tak se někdy s našimi stavoši potkáme na firmě třeba jenom v pátek na pravidelné poradě a pak v průběhu pátku při zpracování administrativy z uplynulého týdne. No a takhle to jde den po dni, týden po týdnu a rok za rokem. Možná to působí jako nuda, ale nuda to rozhodně není. Jde o velmi zajímavou a neskutečně tvůrčí práci. A pokud máte technické myšlení, baví vás práce s lidmi, jste pečlivý a svědomitý, tak vás tato práce může naplňovat a bavit dlouhé roky, protože se při ní neustále učíte něco nového a neustále své znalosti a dovednosti posouváte dál a dál. Problém, který dnes neumíte vyřešit a dnes vypadá jako velký a neřešitelný průs.., tak s přibývajícími zkušenostmi, které získáte během několika měsíců, tak příště stejný nebo podobný problém vyřešíte lusknutím prstů a ke všemu je vaše řešení správné a funkční. A to baví!

 

Spokojený zákazník je náš cíl!

Takže z výše uvedeného vyplývá, že práce stavoše je velmi důležitou pracovní pozicí v naší firmě. Za naše stavoše jsme velmi rádi a jsme na ně patřičně hrdí, protože jsou to právě oni a jejich tváře, jejich chování a jejich vystupování, které naši zákazníci na stavbách vídají a vnímají velmi často a pravidelně. Samozřejmě naši zákazníci nevidí z Machstavu pouze stavoše, ale neméně často vidí i techniky a v neposlední řadě i majitelé firmy, kteří se o zákazníky osobně starají. Prostě a jednoduše tvoříme tým, kterému jde o stejnou věc a máme společný cíl – spokojeného zákazníka. 

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace