Foukané izolace od Machstavu

Tento týden jsme nafoukali 5 600 kg izolací při celkem 8 realizacích. I tento týden přispěl k svým dílem k našemu celkovému lednovému plánu a tím je dosáhnout nejlepšího výkonu, tedy nejvíce nafoukaných m3 izolace, v měsíci lednu v celé historii firmy.  Vzhledem k tomu, že máme před sebou poslední lednový týden a veškeré zakázky jsou již naplánovány na pevné realizační termíny, tak věříme, že našeho cíle dosáhneme. Náš cíl a rekordní výkon by mohl být ohrožen pouze zásahem vyšší moci. Věříme, že se nic podobného nestane.

 

Další posily v týmu Machstav

V minulém týdnu jsem informoval o tom, kdo posílil náš tým Machstaváků. Výčet by nebyl úplný, kdybych nezmínil nováčka na zámečnické dílně.  Další rozšíření týmu plánujeme v oblasti foukaných izolací a montážních prací. Rádi bychom od dubna v našem týmu přivítali dva nové kolegy, kteří by rozšířili řady našich stávajících aplikantů foukaných izolací a montážních pracovníků.  Bližší informace o našich nových posilách se dozvíte v pravý čas.

 

Rekonstrukce areálu Machstav

Letošní zima je skutečně a konečně zimou. Trochu nám to kazí plány při rekonstrukci areálu, ale s tím se holt nedá nic dělat. Abychom nezaháleli, pustili jsme se zatím do úprav kancelářských prostor, když nám zatím počasí nedovoluje opravit výrobní objekt. V minulém týdnu jste se dozvěděli, že jsme rozšířili naše řady o 4 nové kolegy. S jejich příchodem došlo i k reorganizaci a změně řízení střediska staveb. Tomuto středisku jsme nově vyčlenili část kancelářských prostor, kde se doposud nacházela zasedací místnost.  Pro kolegy jsme se rozhodli v této části budovy zřídit pracoviště, tak aby mohli své pracovní záležitost řešit v uceleném prostoru.  A vzhledem k tomu, že naše administrativní budova má dvě podlaží, tak jsme se rozhodli zasedací místnost přesunout do 1. nadzemního podlaží. To s sebou ponese nově vybudovat sociální zázemí, kuchyňku a zmiňovanou zasedací místnost.

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace