Krátký pracovní souhrn

v minulém týdnu jsme zrealizovali na středisku foukaných izolací několik zakázek o celkovém objemu cca 300m3 aplikované izolace. To pro představu činí 6 000kg materiálu.

Dokončili a předali jsme stavbu v na Pelhřimovsku

 zastřešení a opláštění silážního žlabu o celkovém objemu prací  2 200m2 trapézových plechů a prosvětlovacích prvků.

Na probíhajících stavbách

v Přibyslavi a Bystřici nad Pernštejnem jde vše podle plánu, opláštění panely běží bez větších komplikací. Na rekonstrukci haly chovu prasat úspěšně odléváme jednotlivé kejdové segmenty, hrubé opláštění sendvičovými panely je těsně před dokončením, bude následovat vyřezání otvorů pro okna a ventilační systém. Zámečnická dílna zahájila v tomto týdnu výrobu dalších zateplených vrat pro další zákazníky. Klempířská dílna pokračuje ve výrobním tempu klempířských prvků pro všechny naše zakázky i zakázky našich odběratelů.

Naše oddělení přípravy staveb chystá rozjezd další zakázek, o kterých Vás budeme informovat později.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace