Doplnění vrstvy u novostavby RD v Soběsukách

  • Stavebníkem rozložená první vrstva izolace
  • Zafoukáno a doplněno foukanou minerální skelnou izolací
  • Podchycení všech kritických míst a žádné tepelné mosty

Rodinný dům

Foukaná izolace

20.10.2020

Velice rychlá akce. Stavebník novostavby se nám ozval pro doplnění izolační vrstvy stropu svého rodinného domu. Bungalov se studiovým vazníkovým krovem měl skladbu stropu:
- sádrokarton, vzduchová mezera, parotěs s 1. vrstvou minerální vaty v tloušťce 18 centimetrů. Připravenost byla úplná a hledal se první možný realizační termín. Při příjezdu na stavbu se zkontrolovalo obednění stropního výlezu, lem z EPS kolem obvodu a mohlo se foukat. Na středu plochy byla již zaklopena část podlahy, která bude sloužit jako odkladová plocha. Návrh druhu izolace byl proveden na základě vlastností obvodového zdiva a použité minerální izolace. Na tomto základu se rozhodlo o použití skelné minerální izolace Supafil Loft. A následně se podle projektové dokumentace propočítala potřebná tloušťka. Supafil Loft s lambdou λ=0,039 W/mK a velice nízkou objemovou hmotností velice vyhovoval všem požadavkům. Je také cenově velice atraktivní. Foukaná izolace byla hotova za pár hodin a tepelně izolační vrstva byla již kompletní.  

Oblast:Kroměříž
Objem:22,3 m3
Materiál:Supafil loft
Objekt:Trvalé bydlení

Segment

Typ

  • Volná plocha

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace