Den očima technika foukaných izolacích

V mnoha článcích jsme vám popisovali činnost Machstavu, realizačních skupin foukaných izolací nebo realizace samotné. Dnes se zkusme podívat na to, jak probíhá den technika foukaných izolací ve společnosti Machstav s.r.o. A podíváme se konkrétně na den, ve kterém technik navštěvuje potencionální zákazníky a přímo na místě řeší jednotlivé obchodní případy. Aby mohl technik využít smysluplně den u zákazníků a navštívil jich co největší možný počet, tak musí dobře plánovat. Především musí dobře naplánovat cestu a jednotlivé přejezdy mezi jednotlivými zákazníky. Toto plánování probíhá několik dnů až týdnů předem. Když je naplánováno, tak může vyrazit na schůzky.

Start dne

Tak jako většina z vás, tak i technik v Machstavu vyjíždí na schůzky ráno. Ideálně po snídani. Vzhledem k tomu, že se na českých silnicích a dálnicích v současné době hodně staví a vzhledem k tomu, že technik z Machstavu velmi často pro své přiblížení ke klientům využívá dálnice D1, která je v letošním roce rozestavěná všemi směry, tak je nutné počítat s nemalým zdržením na cestách. Proto i časové rezervy jsou nutnosti. Minimálně 40-45 minut na D1 směr Brno nebo Praha. Úspěšně a v dohodnutém čase jsme dojeli na zakázku. Po vzájemném představení se jde technik se zákazníkem podívat na místo předpokládané aplikace foukané izolace. Proběhne zaměření prostoru, zjištění stavu konstrukcí, proběhne technický návrh způsobu zateplení a dohoda na způsobu zpracování technické nabídky včetně cenového rozpočtu. Případně se proberou další individuální potřeby zákazníka. Cca po 45 - 60 minutách se technik se zákazníkem rozloučí a pokračuje k dalšímu. Tam se opakuje stejný scénář. Technik v Machstavu za den navštíví 4-5 klientů. Během jednoho dne ujede od 200-600 km. Když není čas, tak v autě svačí, obědvá, vyřizuje telefony. Jeho auto se stává jeho kanceláří. Takto funguje 2-4 dny v týdnu.

Zpracování získaných informací

Během jednotlivých jednání technik získá spoustu informací od jednotlivých klientů, proto je velmi důležité si vést poznámky, ze kterých později čerpá. K poznámkám se vrací při pozdějším zpracování podkladů k technickému řešení zateplení a cenové nabídky. K tomuto zpracování má technik v Machstavu svou kancelář a zázemí. K administrativě technikovi slouží 1-2 dny v týdnu. V těchto dnech technik domlouvá a potvrzuje schůzky na následující dny a týdny.

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace