Izolace Přerov

V říjnu 2022 zateploval tým pracovníků Poctivé izolace strop stávajícího rodinného domu v Přerově. Na trámový strop byla nafoukána vrstva materiálu Supafil loft od společnosti Knauf ve výšce 25 cm. Středem stropu vedla dělící nosná zeď, která rozdělovala strop na dvě části. Bylo tedy třeba přefoukat rozdíl náběhem. Tým pracovníků Poctivé izolace vytvořil na stropu během několika hodin celistvou dokonale izolující vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zavolejte nám na 722 489 388 a poptejte si zateplení stropu i Vy. Jedná se o důležitou investici, která se vyplatí. S pokrytím ceny zateplení Vám navíc mohou pomoci i dotace, ohledně jejichž čerpání Vám rovněž v Poctivé izolaci rádi poradíme a pomůžeme. Jsme tu pro Vás. Vyzkoušejte si nás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace