Klempířská a zámečnická výroba

Zámečnická dílna

Společnost MACHSTAV s.r.o. se zaměřuje na dodávku a montáž opláštění hal, rekonstrukce hal zemědělských a průmyslových objektů, výstavbu nových hal. U těchto stavebních profesí se velmi často setkáváme s nutností narychlo vyrobit nebo upravit nějaký ocelový stavební prvek. Proto bylo logickým krokem vybudovat vlastní zámečnickou dílnu, která vyrábí stavebně zámečnické výrobky jak pro naše vlastní stavby, tak i zámečnické výrobky na zakázku ostatním zájemcům. Jedná se se zejména o menší ocelové konstrukce, výlezové střešní žebříky s bezpečnostní konstrukcí a podobně.

 

Zastřešené parkovací stání pro dodávky Jihlava – realizace 2015, 3.000 kg ocelová konstrukce, pozink, výroba a montáž ocelové konstrukce, včetně dodávky a montáže ohýbaných vaznic Metsec, střešní krytiny TR plechu a dešťových žlabů a svodů.


a.jpg aa.jpg

Vrata

Poměrně častým zámečnickým výrobkem, který Vyrábíme a dodáváme, jsou zateplená vrata ze sendvičových panelů na míru.  Vrata vyrábíme v provedení dvoukřídlová. Nebo dvoukřídlová s integrovanými dveřmi. Povrchová úprava vrat nabízí verzi v pozinku nebo barevném nástřiku. Montáž probíhá buď s novým rámem, nebo je lze namontovat na stávající rám. Montáž probíhá včetně demontáže stávajících vrat a zednického zapravení nových vrat. Zaměření a kalkulace ZDARMA. Vrata jsou vhodná do všech provozů, které potřebují udržet stabilní teplotu uvnitř haly, skladu apod.

Poptejte si cenu

Klempířská dílna

Společnost MACHSTAV s.r.o. se zaměřuje na dodávku a montáž opláštění hal, rekonstrukce hal zemědělských a průmyslových objektů, výstavbu nových hal. Pro úspěšné provedení zakázek tohoto charakteru je zapotřebí velké množství na míru vyrobených klempířských prvků. Proto byla spolu se zámečnickou dílnou zřízena i dílna vlastní klempířská dílna, která plně zabezpečuje výrobu všech potřebných klempířských prvků pro naše stavební práce. Klempířskou dílnu postupně modernizujeme a výrobky z ní nabízíme nejenom široké profesní veřejnosti, ale i drobným odběratelům. 

Klempířské prvky vyrábíme na zakázku dle přesných požadavků zákazníka, (parapety, nároží, atiky, závětrné lišty, hřebenové lišty, okapnice, ostění oken, dveří a vrat a jiné typické i atypické prvky).

V rámci našich komplexních služeb provádíme dodávku a montáž plechových střešních krytin různých typů a profilací (trapézové, taškové, falcované) včetně všech klempířských a okapových prvků a jiných střešních doplňků.

Pro klempířské firmy nabízíme prodej materiálu a pronájem klempířské dílny, pro jejich vlastní výrobu klempířských prvků.

Dopravu klempířských a okapových prvků k zákazníkovi jsem schopni zajistit naší vlastní dopravou nebo prostřednictvím externích autodopravců.
Zaměření a kalkulaci provádíme ZDARMA
Poptejte si cenu

Business Park Letov, Praha – realizace 2015, administrativní a skladová budova
4 700 bm klempířských prvků (ostění, parapety, atiky, okapnice)

aaa.jpg

Autocentrum PEUGEOT Praha-Černý Most. – realizace 2014, prodejna a servis vozů Peugeot
3 500 bm klempířských prvků – (atiky, okapnice, ostění, parapety, oplechování vnitřních příček)

aaaa.jpg

Swoboda Stamping Jihlava – realizace ve dvou etapách 2014 a 2015 administrativní, výrobní a skladový areál 11 000 bm klempířských prvků – (omegy, atiky, ostění, parapety, lemování vnitřních příček)

aaaaa.jpg

Okapové prvky

okap.jpg

 

Ke každé střeše patří dešťové příslušenství – okapové prvky. Proto tento sortiment nesmí chybět ani v naší nabídce.
Vyberte si výrobce a nezávazně poptejte s ostatními klempířskými prvky i tento sortiment.

 

Zaměření a kalkulaci provádíme ZDARMA
Nezávazně poptejte výrobu klempířských prvků: Poptejte si cenu

 

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace