Izolace Jihlava

V říjnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu rodinného domu typu bungalov v Puklicích. Po vyhoření se na rodinném domku se sedlovou střechou zhotovila nová trámová konstrukce krovu a Poctivá izolace dostala za úkol zhotovení tepelně-izolační vrstvy. Strop nad obývacím pokojem byl asi o 10 cm vyšší, a tak bylo zapotřebí zhotovit náběh. Izolace se následně nafoukala ve dvou různých vrstvách. Na straně domu s obývacím pokojem se zhotovila vrstva vysoká 35 cm, a na straně u vchodu vrstva vysoká 27 cm. Výsledkem bylo dokonalé zateplení domu, které zajisti dokonalý tepelný komfort. Zavolejte nám na 722 489 388 a poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace. Rádi Vám se vším poradíme a pomůžeme. Poctivá izolace působí po celé České republice. Vyzkoušejte si nás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace