Izolace Česká Lípa

V říjnu 2022 provedla Poctivá izolace zateplení stropu stávajícího rodinného domu v Doksech. Jednalo se o rodinný dům ze 70. let se sedlovou střechou a stávající vrstvou tepelné izolace. Tato vrstva izolace již nesplňovala dnešní standardy, a tak se majitel domu rozhodl pro její doplnění. Tým pracovníků Poctivé izolace doplnil stávající vrstvu čedičové deskové izolace o 25 cm vysokou vrstvu foukané vaty, konkrétně skelné minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf. Společně tyto dvě vrstvy vytvořily dokonalé zateplení stropu rodinného domu bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zavolejte nám na 722 489 388 a poptejte si zateplení stropu i Vy. V Poctivé izolace Vám se vším ohledně zateplení rádi poradíme a pomůžeme. Vyzkoušejte si nás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace