Izolace Tábor

Ke konci října 2022 provedla Poctivá izolace zateplení stropu víkendové chaty v Ratajích. Úkolem Poctivé izolace bylo zhotovit podlahový systém na trámovém stropě rodinného domu se sedlovou střechou. Poctivá izolace má svůj vlastní, jako užitný vzor registrovaný podlahový systém, kterému říkáme DPS – distanční podlahový systém. DPS se skládá z celkem tří komponentů, které dohromady vytvoří rošt, do kterého se následně nafouká tepelná izolace. V tomto případě se foukala skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf ve vrstvě vysoké 25 cm. Celý systém se pak přiklopí OSB deskami, které tvoří pochozí vrstvu. Zavolejte nám na 722 489 388 a využijte naší poctivě odvedené práce i Vy. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace