Izolace Mladá Boleslav

Na konci září 2022 zateplila Poctivá izolace stávající řadový rodinný dům v Mnichově Hradišti. Pultová střecha rodinného domu byla dvouplášťová se středovým žlabem a nesymetrická. Výlez do půdního prostoru byl zajištěn skrz obývací pokoj a foukací hadice vedla přes hranu střechy vikýřem. Na keramický strop řadového domku nafoukal tým Poctivé izolace skelnou minerální izolaci Supafil loft ve vrstvě vysoké 30 cm. Zatepleno bylo během chvilky. Zavolejte nám na 722 489 388 a nechte si zateplit Váš domů pomocí foukané izolace. Je to jednoduché a rychlé řešení, které se vyplatí. V rámci našeho špičkového zákaznického servisu Vám rádi s čímkoliv ohledně zateplení poradíme a pomůžeme. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace