Izolace Jihlava

V půlce října 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení řadového rodinného domu s pultovou střechou v Jihlavě. Střešní dutina byla velmi nízká, ale díky technologii foukané izolace to nebyl žádný oříšek. Pomocí foukacích strojů se foukaná vata dostane všude tam, kam má a na stropě domu tak vznikne celistvá dokonale izolující vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zateplení pomocí foukané izolace je navíc velmi rychlé, v řádu hodin. Zavolejte nám na 722 489 388 a poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace i Vy. V rámci našeho zákaznického servisu Vám rádi s čímkoliv ohledně zateplení poradíme a pomůžeme. Třebas i s výběrem toho pravého izolačního materiálu. V případě zateplení řadového domku v Jihlavě byla zvolena skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf. Vyzkoušejte si nás. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace