Izolace Chomutov

Na začátku října 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu v Chomutově. Na sádrokartonový strop nafoukal náš profi tým proškolených pracovníků vrstvu materiálu Supafil loft od společnosti Knauf ve výšce 40 cm. Supafil loft je skelná minerální izolace, která má nízkou objemovou hmotnost, a proto se na lehké sádrokartonové stropy skvěle hodí, jelikož je nijak zvláště nepřetíží, a to ani ve vyšších vrstvách. Zateplení stropu pomocí foukané izolace je důležitou investicí, která se opravdu vyplatí. Zavolejte nám na 722 489 388 a my Vám rádi poradíme, jak na to. Společně vymyslíme řešení na míru pro Vás a domluvíme se na dni realizace, který Vám vyhovuje. Poctivá izolace je tu pro Vás. Vyzkoušejte si nás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace