Izolace Louny

V říjnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu ve Stradonicích. Jednalo se o bungalov s vazníkovou střešní konstrukcí a s lehkými SDK stropy. Foukaná izolace byla v tomto případě ideálním řešením. Ve spletité vazníkové konstrukci si foukaná vata hravě poradí a vytvoří na stropě domu celistvou vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů. Poctivá izolace nabízí svým zákazníkům celkem 5 druhů izolačních materiálů. V případě zateplení novostavby ve Stradonicích byla použita sklená minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf, mezi jejíž hlavní výhody patří zejména nízká objemová hmotnost. Zavolejte nám na 722 489 388 a my Vám rádi s výběrem toho pravého izolačního materiálu pomůžeme. Vyzkoušejte si nás. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace