Izolace Louny

Na začátku října 2022 proběhlo ve Slavětíně nad Ohří zateplení stropu novostavby rodinného domu s valbovou střechou. Poctivá izolace provedla zateplení pomocí skelné minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf, která má nízkou objemovou hmotnost, a tak se skvěle hodí na lehké sádrokartonové stropy. Novostavba ve Slavětíně byla tvořena vazníkovou střešní konstrukcí, a proto se zateplení pomocí technologie foukané izolace nabízelo jako ideální řešení. Na stropě domu vznikla i přes členitý povrch celistvá a dokonale izolující vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zavolejte nám na 722 489 388 a poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace i Vy. Vše s Vámi pečlivě prokonzultujeme a vymyslíme řešení na míru pro Vás. Vyzkoušejte si nás. Poctivá izolace působí po celé České republice.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace