Izolace Jihlava

V říjnu 2022 zateplovala Poctivá izolace strop novostavby rodinného domu v Brtnici. Na sádrokartonový strop nafoukal náš profi tým proškolených pracovník vrstvu foukané izolace vysokou 35 cm. V tomto případě byla použita celulózová neboli papírová izolace Climatizer Plus, mezi jejíž hlavní výhody patří její vysoká měrná kapacita tepla, díky které v sobě izolace dokáže lépe akumulovat teplo, a tak nedochází k nepříjemnému přehřívání domu v horkých letních měsících. Zavolejte nám na 722 489 388 a poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace i Vy. Náš tým pracovníků jednoduše přijede, nafouká, uklidí po sobě a zase odjede. Takto jednoduché a rychlé to je. Vyzkoušejte si nás. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace