Izolace Uherské Hradiště

Na konci září 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu novostavby řadového rodinného domku v Ostrožské Nové Vsi. Na lehký sádrokartonový strop byl zvolen materiál Supafil loft od společnosti Knauf. Supafil je díky své nízké objemové hmotnosti skvělou volbou a SDK strop tak nijak nepřetíží, a to ani ve vyšších vrstvách. V rámci našeho zákaznického servisu Vám s výběrem toho nejvhodnějšího materiálu pro Váš dům rádi pomůžeme a poradíme. Zavolejte nám na 722 489 388 a poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace. Náš profi tým proškolených pracovníků přijede, nafouká, uklidí po sobě a zase odjede. Takhle jednoduché a rychlé to je. Poctivá izolace je tu pro Vás. Vyzkoušejte si nás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace