Izolace Uherské Hradiště

V září 2022 zateplila Poctivá izolace strop novostavby typu bungalov v Kunovicích. Jednalo se konkrétně o novostavbu rodinného domu se sedlovou střechou, OSB podhledem a sádrokartonovým stropem. Náš profi tým proškolených pracovníků zateploval pouze plochu nad obytnou částí. Prostor nad garáží zůstal bez izolace a oddělil se od zaizolované části přepážkou. Jako materiál byl zvolen Supafil loft od společnosti Knauf, který se na lehké sádrokartonové stropy skvěle hodí díky své nízké objemové hmotnosti. Zavolejte nám na 722 489 388 a my Vám rádi s čímkoliv ohledně zateplení poradíme a pomůžeme. Třebas i s výběrem toho pravého izolačního materiálu pro Váš dům. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace