Izolace Pardubice

V říjnu 2022 proběhlo zateplení stropu novostavby rodinného domu ve Starých Ždánicích. Poctivá izolace zde konkrétně zateplovala novostavbu typu bungalov s vazníkovou konstrukcí krovu a s lehkými sádrokartonovými stropy. Pro kombinaci vazníkové konstrukce a lehkých SDK stropů je použití technologie foukané izolace ideálním řešením. Zatepleno je jednoduše a velmi rychle. Jako materiál byla použita skelná minerální izolace Supafil loft, která se na lehké SDK stropy skvěle hodí díky své nízké objemové hmotnosti. Náš profi tým proškolených pracovníků tak mohl nafoukat na strop novostavby vrstvu vysokou 47 cm, aniž by se lehký SDK strop přetížil. Zavolejte nám na 722 489 388 a poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace. Rádi Vám se vším poradíme a pomůžeme. Vyzkoušejte si nás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace