Izolace Litoměřice

Ve druhé polovině října 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu dřevostavby rodinného domu v Travčicích. Šlo o novostavbu typu bungalov s vazníkovou konstrukcí a lehkými sádrokartonovými stropy. Pro tento typ konstrukce je technologie foukané izolace ideálním řešením. Foukaná izolace dokonale obalí každý vazník a dostane se i do těch nejméně přístupných míst. Na stropě domu tak vznikne dokonale izolující vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů. Jako materiál byl v případě dřevostavby v Travčicích použit Supafil loft od společnosti Knauf. Supafil je minerální skelná izolace s velmi nízkou objemovou hmotností, a proto je skvělou volbou právě pro aplikaci na lehké SDK stropy. Zavolejte nám na 722 489 388 a poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace. Působíme po celé České republice.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace