Izolace Trutnov

V říjnu 2022 zateplila Poctivá izolace strop novostavby dřevostavby rodinného domu ve Vrchlabí. Náš profi tým proškolených pracovníků nafoukal na lehký sádrokartonový strop vrstvu materiálu Supafil loft vysokou 32 cm. V případě novostavby ve Vrchlabí se jednalo o vazníkovou konstrukci se sedlovou střechou. Díky technologii foukané izolace vznikla ve spletitém prostoru celistvá a dokonale izolující vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů. Zateplení pomocí foukané izolace je rychlým a jednoduchým řešením, jak zateplit nejen vazníkové konstrukce. Zavolejte nám na 722 489 388 a poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace ještě dnes. Jde o důležitou investici, která se vyplatí. Cenu Vám navíc zcela nebo alespoň zčásti mohou pomoci pokrýt dotace.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace