Izolace Liberec

V říjnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu dřevostavby rodinného domu v Liberci. Konkrétně se jednalo o dřevostavbu z 90. let se sedlovou střechou, vazníkovou konstrukcí krovu a SDK podhledem. Na stropě domu se již nacházela stávající rolovaná vata, kterou bylo třeba přefoukat. Jako materiál byla zvolena skelná minerální izolace, kterou náš profi tým proškolených pracovníků nafoukal ve vrstvě vysoké 20 cm. Krom souvislé tepelně izolační vrstvy bez jakýchkoliv tepelných mostů zhotovil náš tým pracovníků Poctivé izolace rovněž revizní lávku vedoucí od výlezu ke štítu. Pokud i Vy uvažujete o zateplení stropu Vašeho domu, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 722 489 388. Poradíme, zhodnotíme a navrhneme řešení na míru pro Vás. Vyzkoušejte si nás. Poctivá izolace působí po celé České republice.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace