Izolace Nový Jičín

V říjnu 2022 zajistila Poctivá izolace zateplení dílen v Bílovci. Na heraklitový podhled byla nafoukána skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf ve vrstvě 30 cm. Aplikace foukané izolace proběhla z prostoru střechy. Pro dokonalou aplikaci bylo třeba demontovat několik střešních šablon, které ale byly po poctivě odvedené práci opět uzavřeny. S tímto způsobem aplikace máme v Poctivé izolaci již bohaté zkušenosti. Proto i vedle záruky na izolační práce neseme i záruku na to, že střešní krytinu uzavřeme tak, aby nedocházelo k zatékání. Zavolejte nám na 722 489 388 a poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace. Rádi vám se vším pomůžeme a poradíme. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace