Izolace Třebíč

Na konci října 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu stávajícího bytového domu se sedlovou střechou v Jemnici. Na stropě domu se již nacházela stávající nerovnoměrná vrstva rolované vaty, a tak bylo třeba ji přefoukat a vytvořit novou, plně funkční tepelně izolační vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů. Přístup byl pro naše pracovníky zajištěn skrz lešení, přes střešní výlez. Na celkovou plochu 420 m2 se aplikovala vrstva 20cm vrstva materiálu Supafil loft od společnosti Knauf. Supafil je minerální sklená izolace, která se na lehký sádrokartonový strop hodí zejména díky své nízké objemové hmotnosti. Supafil je navíc prodyšný, nesléhává a je nehořlavý. Zavolejte nám na 722 489 388 a poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace i Vy. Rádi Vám se vším ohledně zateplení poradíme a pomůžeme. Jsme tu pro Vás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace