Izolace Benešov

V září 2022 zateplila Poctivá izolace řadový bytový dům ve Vlašimi. Jednalo se koncový cihlový dům se sedlovou střechou z roku 1917. Jako materiál byla zvolena skelná minerální izolace Supafil loft od společnosti Knauf, kterou náš profi tým proškolených pracovníků nafoukal na strop bytového domu ve vrstvě vysoké 30 cm. Společně se zateplením zvládl náš tým rovněž vyklizení půdy a odvoz věcí do sběrného dvora. Zavolejte nám na 722 489 388 a poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace. Jde o důležitou investici, jejíž návratnost v úsporách na energiích činí pouhé 2-3 roky. V rámci našeho zákaznického servisu Vám navíc rádi s čímkoliv ohledně zateplení pomůžeme a poradíme. Naše práce nás jednoduše baví. Vyzkoušejte si nás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace