Zateplení pultové střechy řadového domu technologií foukané izolace v Sezimově Ústí

Rodinný dům

Foukaná izolace

16.10.2018

Majitel koncového řadového domu nás oslovil na základě doporučení svého souseda. V rámci dobré zkušenosti svého známého se rozhodl pro zateplení pultové střechy pomocí foukané minerální izolace. Ta nejvhodnější pro izolování z velké části nepřístupné do dutiny dvouplášťové pultové střechy. Pro aplikaci foukáním stačí jeden montážní otvor 50x50 pro přístup do ní je ze střešního otvoru. Investor se rozhodl pro skelnou izolaci Supafil loft s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi a nízkou objemovou hmotností. S naší firmou byl investor velice spokojen, protože všechny izolační práce byli hotové během tří hodin.

Pro zvědavost jsme zkontrolovali sousedovu izolaci realizovanou v roce 2013. Díky přístupu přes střešní vikýř jsme se přesvědčili, že vrstva izolace je suchá, neslehlá a prostě tak jak má být. Je to důkazem toho, že to, co děláme, děláme správně!

Oblast:Tábor
Objem:14,3 m3
Materiál:Supafil loft
Objekt:Trvalé bydlení

Segment

Typ

  • Pultová střecha

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace