Izolace Znojmo

V září 2022 zateplila Poctivá izolace strop novostavby rodinného domu v Olbramovicích. Konkrétně šlo o rodinný dům s vazníkovou konstrukcí, sádrokartonovým podhledem a dvojitým rastrem. Náš profi tým proškolených pracovníků nafoukal na strop rodinného domu celkem 40 cm vysokou vrstvu materiálu Supafil loft od společnosti Knauf. Supafil je minerální skelná izolace, která se skvěle hodí na lehké SDK stropy díky své nízké objemové hmotnosti. Supafil je navíc prodyšný, nehořlavý a nesléhává. Poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolaci i Vy a šetřete na energiích. Zavolejte nám na 722 489 388 a my Vám rádi se vším poradíme a pomůžeme. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace