Izolace Mladá Boleslav

V září 2022 zateplila Poctivá izolace dvě haly na farmě chovu prasat ve Valovicích. Na vodorovné podhledy se stávající vrstvou tepelné izolace nafoukal náš profi tým proškolených pracovníků vrstvu minerální skelné izolace Supafil loft ve vrstvě vysoké 25 cm. Vznikla tak dokonale souvislá vrstva tepelné izolace bez jakýchkoliv tepelných mostů. Supafil loft od společnosti Knauf je skvělý materiál, který se hodí jak do velkých hal, tak i do malých rodinných domků. Zavolejte nám na 722 489 388 a my Vám rádi se vším poradíme a pomůžeme. Zateplení od Poctivé izolace je rychlé a efektivní. Vyzkoušejte si nás. Působíme po celé České republice.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace