Izolace Blansko

Koncem léta zateplovala Poctivá izolace 4 objekty patřící k dětské léčebně se speleoterapií v Ostrově u Macochy. Zateplení objektů proběhlo v celkem dvou etapách. Jako materiál byla použita skelná vata Climaglass W od společnosti Ciur, kterou náš profi tým proškolených pracovníků nafoukal ve vrstvě vysoké 23 a 26 cm. Poctivá izolace má za sebou již stovky realizací. Ke každé stavbě máme individuální přístup. V rámci našeho špičkového zákaznického servisu Vám rádi zodpovíme všechny Vaše zvídavé dotazy. Vše s Vámi zkonzultujeme i na místě. Zavolejte nám na 722 489 388 a my Vám rádi poradíme, jak na zateplení Vašeho domu či jiné budovy. Naše práce nás jednoduše baví. Poptejte si nás i Vy.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace