Izolace Jihlava

V září 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení betonového stropu stávajícího bytového domu s valbovou střechou v Třešti. Krom samotného zateplení zde náš tým Poctivé izolace provedl rovněž montáž našeho distančního podlahového systému, neboli DPS. Izolační materiál Supafil loft od společnosti Knauf se nafoukal na volnou plochu ve vrstvě 26 cm a do šikmin do plna. Na stropě domu tak vznikla dokonalá celistvá izolační vrstva, která zajistí dokonalý tepelný komfort v celém domě. Poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace i Vy. Zavolejte nám na 722 489 388 a my Vám rádi se vším pomůžeme a poradíme. Poctivá izolace pracuje rychle, efektivně a hlavně poctivě. Vyzkoušejte si nás. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace