V Machstavu jsme za uplynulé 2 týdny

zaizolovali foukanou izolací 14 různých objektů. Mezi izolovanými objekty převažovaly rodinné domy a mezi nimi jednoznačně dominovaly novostavby. Postavily jsme 150m2podlahového systému a do něj aplikovali foukanou izolaci.  

 

V současné době nám běží 12 staveb souběžně

Ať už se jedná o rekonstrukce zemědělských hal, kde Machstav figuruje jako generální dodavatel stavby, nebo výstavbu nových hal potravinářských provozů, kde je Machstav v pozici subdodavatele opláštění sendvičovými panely. Dále provádíme zateplení kontaktním zateplovacím systémem bytového domu o výměře cca 1 500m2. Dokončujeme zateplení kontaktním zateplovacím systémem řadového rodinného domu v Jihlavě.  

 

Jednu z probíhajících staveb

si můžeme přiblížit trochu blíže. Jedná se o rekonstrukci dvojce hal sloužících chovu drůbeže. Předmětem rekonstrukce jsou jak práce uvnitř haly, tak práce na vnějšku haly. V interiéru haly dodáváme nové podlahy z litého asfaltu, opravy vnitřních omítek stěn, jejich nátěry omyvatelnou barvou, montujeme nový podhled ze sendvičových panelů včetně nového závěsného systému a souvisejících klempířských prvků, vyrábíme a montujeme nová vrat a vstupní dveře, rekonstruujeme chodby spojovacího krčku a přípraven. Dalším souborem prací jsou činnosti z exteriéru hal  - úprava hřebene střechy, která se skládá z demontáže starého ventilačního komínového systému, který nahrazujeme novým odvětrávaným hřebenáčem, provádíme nátěry ocelových konstrukcí, děláme nové omítky a nátěry stěn hal, opravujeme sokly a jejich nátěry, dodáváme a montujeme nový okapový systém, na vyskladňovacích rampách děláme nový asfaltový povrch, montujeme nové zábradlí na rampách. Všechny uvedené práce musí být hotové do konce listopadu, tak aby haly byly připravené pro naskladnění nového turnusu drůbeže. S pracemi jsme započali 5. listopadu a prozatím vše probíhá podle harmonogramu, a to jak uvnitř hal, tak i zvenčí.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace