Machstav ve 42. týdnu

Tento týden jsme po přestávce způsobené montáží sendvičových panelů vrátili k foukaným izolacím. Podařilo se nám nafoukat celkem 20 tun izolačních matriálů. Především lehkého skelného vlákna Supafil loft. Zateplili jsme především novostavby rodinných domů, které tvořili 80% všech realizací tohoto týdne. Dále jsme zaizolovali strop kulturního domu, hasičárny a dvouplášťovou střechu bytového domu.

 

Ohlédnutí za montáží sendvičových panelů

Jak už jsme uváděli minule, tak naši foukači minulý týden realizovali opravu podhledu haly chovu drůbeže. Oprava spočívala v dodávce a montáži lehkých sendvičových panelů. Celkem namontovali   2 400m2 panelů a to za týden! Na stejné farmě jsme ve stejný čas opravovali podhledy ještě na jedné hale. Na této druhé haly podhledy opravovala naše další realizační skupina, která se věnuje pouze montážním pracím. Celkem jsme tedy prováděli práce na dvou halách a celková výměra namontovaných sendvičových panelů činila 4 800 m2.

 

Rekonstrukce areálu Machstavu pokračuje

I na areálu Machstavu práce pokračují. Podařilo se nám zkolaudovat novou plynovou přípojku nejenom pro náš areál, ale i pro sousední společnost. Tato sousední společnost měla plynové potrubí vedené po fasádách budov Machstavu. Stávající způsob vedení plynového připojení našeho souseda a koneckonců ani našeho nevyhovovalo novým požadavkům, proto jsme zbudovali nové přípojky. Finišujeme s dokončovacími pracemi na druhé části objektu, ve kterém bude nově skladovací prostor izolačních materiálů pro foukané izolace včetně veškerého příslušenství.

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace