Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

Machstav v 1. týdnu 2019

První pracovní týden roku 2019 je kratší než jiné. Pouhé tři dny. První pracovní den, který připadl na 2. ledna, byl pro mnoho z nás rozjezdový. Rovněž tak pro naše středisko foukaných izolací. V tento den jsme na žádnou realizaci nevyjeli. Tudíž se nám ze tří dnů staly pouze dva dny. Za tyto dva dny zvládli zaizolovat 5 domů.  Celkově jsme spotřebovali cca 3 000kg izolací.

 

Rekonstrukce areálu Machstav

Dne 20. ledna jsme podepsali smlouvu se zhotovitelem díla – Rekonstrukce areálu Machstav. V prvním lednovém týdnu jsme doladili harmonogram postupu prací, včetně alternativních plánů, pokud by nám počasí nepřálo a nebylo by možné pracovat venku. Rekonstrukce bude probíhat za plného provozu zámečnické a klempířské dílny bez přerušení výroby. Oprava budovy bude spočívat v odstranění stávající střešní konstrukce a vybudování kompletně nového střešního pláště. Bude měnit všechna okna, dveře a vrata. Všechny části budovy dostanou nový kabát v podobě fasády. Na manipulační plochu uvnitř areálu bude nově položen asfaltový povrch. Rekonstrukci areálu máme naplánovanou na dva roky.

 

Nejenom prací je člověk živ

Je zima a na horách je dostatek sněhu pro sportovní využití. Protože jsme firma, kde hodně zaměstnanců sportuje a hodně jich lyžuje, využíváme volnější zimní období pro sportovní využití. Práce je sice důležitá, ale trocha zábavy a odreagování přijde určitě vhod. A když vyjde počasí, tak je na horách na lyžích naprosto úžasně…

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace