Machstav představuje

Dalším dílkem skládačky do sestavy dam v Machstavu je Lenka Machová. Lenka se v Machstavu stará o účetnictví, vede agendu našeho vozového parku a personálních záležitostí.

 

Práce v Machstavu

Lenka je v Machstavu od samého začátku založení firmy. Snaží se být nenápadnou, ale o to více platnou posilou týmu. Úkoly, které má na starosti nejsou příliš vděčné a nejsou na první pohled vidět, ale o to více musí být provedeny pečlivě a na 100% správně. Lenka totiž mimo jiné odesílá peníze z firemních účtů! Mimo platebních příkazů, zadávání a úhrad faktur má na starosti komunikaci s úřady. Každá firma má svého stále pohodově naladěného kolegu. V Machstavu je tímto člověkem Lenka.  Je nositelkou dobré nálady. Za dobu existence firmy si ji tady nepamatujeme naštvanou.

 

Co Lenka dělá, když není v práci?

Velkým koněm jsou procházky. Na procházkách v okolí Dobronína jí často dělá společnost manžel, kamarádka a vždy za každých okolností i fena boxera Izinka. Výlety za hranicemi katastru Dobronína už nejsou procházky, ale túry. Těch je během roku požehnané množství – hory, louky, pole, města… Prostě všechno, kde se dá chodit pěšky a kde je co vidět a obdivovat. Kdyby ještě bylo více času, projezdí celou Evropu, poznávací výlety jsou její vášní. V zimě, pokud je dostatek sněhu, tak i ty běžky nazuje. K těmto aktivitám si ještě pravidelně přidává různá cvičeníčka, kam chodí z 99,9 % pouze ženy. Jo a letos se dala na otužování, takže koupele s teplotou vody cca 12°C nejsou žádný problém! No a po těch všech aktivitách není nic lepšího než si vychutnat něco vynikajícně labužnického k jídlu a pití. Lenka je skvělou hostitelkou, která má pro své hosty vždy připravenou nějakou dobrůtku.

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace