Machstav představuje

Jsme u dalšího dílu našeho nepravidelného seriálu v představování jednotlivých kolegů Machstav týmu. Dnes je řada na dlouholetém zaměstnanci Petru Kotrbovi.

 

Zámečnická dílna

Petr u nás pracuje od samého začátku založení firmy, tj. od roku 2009. Byl u spousty realizací našich zakázek, ale nejčastěji jej nalezneme na zámečnické dílně, která je jeho královstvím. Rukama Petra prošly například všechny naše stroje pro foukané izolace. Tyto stroje si Machstav navrhuje a vyrábí sám. A právě výroba leží plně v rukou Petra. Vzhledem k tomu, že stroje fungují bezvadně je i jeho zásluhou. V letošním roce konečně došlo na slibovanou rekonstrukci zámečnické dílny, kterou si už zasloužila. Tím se Petrovi a nejenom jemu dostane lepšího pracovního prostředí, které si bezesporu zaslouží. No a my jsme rádi, že je u nás Petr stále spokojený a že pro nás stále rád pracuje!

 

A co Petra baví, když není v práci? (svolení s uveřejněním bylo uděleno dle GDPR)

Především je velmi hodný a obětavý kamarád! Poslední 2 roky je velmi svědomitým tatínkem své malé dcerky. Zvelebuje nedávno pořízený dům pro svou rodinu. Od práce odpočívá u sportu. Je aktivním fotbalovým a hokejovým brankářem a nesmíme zapomenout na to, že je Petr vynikajícím grilovačem selátek… 

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace