Machstav představuje

Jako každý měsíc je čas na představení dalšího člena Machstav týmu. Volba na měsíc červen padla na mladou posilu Anetu Smejkalovou. 

 

Editorka webových stránek, sociálních sítí a referentka skladového hospodářství

V Machstavu je Aneta od června 2018, takže slavíme roční výročí. Nastoupila do naší firmy na brigádu jako pomocná ruka stavbyvedoucím, aby jim usnadňovala práci v hlavní stavební sezóně. Současně ve firmě pomáhala s administrativou účetním a částečně přebrala materiálové hospodářství skladu spojovacího materiálu. Naše spolupráce pokračovala i po prázdninách. Náplní práce jí teď je zpracovávání referencí, evidence skladu spojovacího materiálu, vytváření obsahu webových stránek a nově spustila facebookový a instagramový účet, který spravuje. Částečně pomáhá s tvorbou nabídek naší specialistce přes foukané izolace. 

 

Čas mimo Machstav

Aneta je studentkou oboru Management stavebnictví na stavební fakultě VUT v Brně, kde tento týden bude skládat bakalářské státní závěrečné zkoušky. Na podzim nás na chvilku opustí, protože jede na půlroční studijní pobyt do Portugalska. Ve volném čase ráda tráví čas v přírodě se svým německý ovčákem. V zimě využije každé příležitosti vyjet na snowboard a v létě si ráda lehce zaběhá.

 

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace