Děkujeme!

Děkujeme za velmi úspěšný rok. Letošní rok byl pro Machstav nejlepší v celé jeho historii. Úspěšný byl především díky Vám našim zákazníkům. Byly jste to Vy, kteří nás dostali tam kde dnes jsme. Byla to důvěra, kterou jste nám dali. Byli jste to Vy, kteří nám svěřili své projekty k realizaci a věřili jste nám, že je zrealizujeme dle Vaším přání a požadavků. Věřte nám, že si této důvěry nesmírně vážíme a věříme, že jsme ji nezklamali. Věřte nám, že jsme ke všem Vašim projektům přistupovali s maximální péčí a pozorností a vždy jsme se snažili udělat vše, co jsme Vám na očích viděli. Věříme, že naše vzájemná spolupráce založená na důvěře bude pokračovat i v následujícím roce.

 

Děkujeme naši zaměstnancům a spolupracovníkům!

Poděkování patří i našim zaměstnancům. Úspěšnou společnost tvoří vedle spokojených zákazníků úspěšní lidé, úspěšní zaměstnanci a úspěšní spolupracovníci. Proto poděkování patří i všem našim zaměstnancům, spolupracovníkům, dodavatelům a všem, kteří nám pomáhají tvořit Machstav. Bez nich by Machstav nebyl, tam kde je. Jsme pyšní na náš tým a těšíme se na další spolupráci.

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace