Izolace Praha

V říjnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu rodinného domu s pultovou střechou v Praze. Na keramický strop nafoukal náš profi tým proškolených pracovníků 30 cm vysokou vrstvu materiálu Supafil loft od společnosti Knauf. Supafil je sklená minerální izolace, která je prodyšná, nehořlavá, nesléhává a má nízkou objemovou hmotnost. Zkrátka všestranný materiál, které se hodí do spoustu typů střešních konstrukcí. Po naší poctivě odvedené práci vznikla na stropě rodinného domu v Praze celistvá dokonale izolující vrstva bez jakýchkoliv tepelných mostů. V zimě tak nebude mít kudy teplo utéct ven a majitelé tak ušetří za energie nemalé peníze. Šetřete na energiích i Vy a poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace. Stačí nám zavolat na telefonní číslo 722 489 388 a my Vám rádi se vším ohledně zateplení poradíme a pomůžeme. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace