Izolace Svitavy

Ve druhé půlce října 2022 zateplila Poctivá izolace strop nad jedním z bytů v bytovém domě v Hradci nad Svitavou. Na pevnou podlahu s betonovou vrstvo nafoukal náš profi tým proškolených pracovníků vrstvu minerální skelné izolace Supafil loft od společnosti Knauf. Supafil je velmi oblíbený materiál, mezi jehož přední vlastnosti patří zejména jeho prodyšnost, nesléhavost a nízká objemová hmotnost. Ještě před samotným příjezdem týmu pracovníků Poctivé izolace nám investor plochu zaměřil a vyznačil na půdě přibližné hranice bytu. Samotná práce tak mohla proběhnout o to rychleji a hotovo bylo během chvilky. Krom izolační vrstvy se na stropě nad bytem zhotovila rovněž revizní lávka vedoucí ke střešnímu oknu a komínu. Uvažujete i Vy nad zateplení stropu? Zavolejte nám na 722 489 388 a my Vám rádi se vším poradíme a pomůžeme. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace