Izolace Pardubice

V srpnu 2022 nás čekal úkol v podobě doplnění izolace na strop stávajícího rodinného domu v Benešovicích. Dům byl tvořen sedlovou a z části pultovou střechou a lehkým SDK stropem. Aplikace izolace zde byla poněkud náročnější co se týče přístupu, ale nic, s čím by si náš profi tým proškolených pracovníků neporadil. Zatepleno tak bylo během chvilky a investor se tak mohl těšit dokonalému tepelnému komfortu v domě. Zateplení stropu je důležitá investice za rozumné peníze. Ušetřit navíc můžete i pomocí dotací, která Vám mohou pokrýt 2/3, nebo i celou cenu zateplení! Zavolejte nám na 722 489 388 a my Vám rádi se vším pomůžeme a poradíme. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace