Izolace Prostějov

V září 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu dřevostavby v Prostějově. Konkrétně se jednalo o novostavbu dřevostavby rodinného domu se sedlovou střechou, vazníkovou konstrukcí a lehkými SDK stropy, na které náš profi tým proškolených pracovníků nafoukal dřevovláknitou izolaci Steico Zell. Oblíbenost dřevovlákna v poslední době stoupá a není se čemu divit. Dřevovlákno je přírodní obnovitelný materiál, který umí skvěle aktivně pracovat s vlhkostí a rovněž perfektně izoluje i proti vedru. Zavolejte nám na 722 489 388 a poptejte si zateplení stropu pomocí foukané izolace i Vy. V Poctivé izolace Vám rádi se vším poradíme a pomůžeme.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace