Izolace Praha-východ

V září 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení novostavby rodinného domu v Jirnech. Konkrétně se jednalo o novostavbu dřevostavby typu bungalov se sedlovou střechou, vazníkovou konstrukcí krovu a lehkými SDK stropy. Jako materiál se zde nabízelo použít minerální skelnou izolaci Supafil loft, díky jejíž nízké objemové hmotnosti se lehké stropy nijak nepřetíží, a to ani při vyšších vrstvách. Zakázku v Jirnech zateplila Poctivá izolace v rámci služby zateplení subdodavatelsky. Jedná se o oboustranně výhodnou spolupráci jak pro stavební firmy, tak i menší dřevostavitele a jiné řemeslníky. Zavolejte nám na 722 489 388 a vyzkoušejte si nás. Naše práce nás baví.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace