Izolace Louny

Na začátku října 2022 zateplila Poctivá izolace novostavbu rodinného domu v Holedeči. Zateplení provedl náš profi tým proškolených pracovníků celkem ve dvou etapách. Součástí první etapy byl záklop desky z dřevovlákna, vykroužení otvorů a zateplení dutiny rámové konstrukce pomocí materiálu Climatizer Plus, což je celulózová neboli papírová izolace, která skvěle izoluje proti vedru. Druhá etapa pak znamenala zateplení volné plochy. Na sádrokartonový strop mezi vazníky byl nafoukán materiál Supafil loft od společnosti Knauf, což je skelná minerální izolace, která nesesedá, je prodyšná a rovněž nehořlavá. Zavolejte nám na 722 489 388 a poptejte si zateplení stropu ještě dnes. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace