Foukané minerální izolace Machstav

V uplynulých dvou týdnech jste mohli zaznamenat odmlku v pravidelném informování o našich výsledcích ve foukaných izolacích. Bylo to způsobeno několika faktory – představením našeho kolegy Lukáše a zveřejněním inzerátu, ve kterém hledáme nového kolegu na pozici technicko-obchodního poradce pro prodej foukaných izolací.

 

Odborníci nejenom na foukání izolací

V tomto období jsme nejenom foukali izolace, ale především naši pracovníci, kteří izolace aplikují, byli nápomocni při realizaci jiných zakázek. Jednalo se v jednom případě o montáž nosné konstrukce pro sendvičové panely a v druhém případě se jednalo o montáž opláštění sendvičových panelů. Mohlo zdát, že zbytečně plýtváme odbornými zkušenostmi našich specialistů na foukané izolace, tím, že je posíláme na montážní práce. Ale opak je pravdou. Ono totiž není žádný med od rána do večera, od pondělí do pátku a od ledna do prosince jenom a pouze foukat izolace. Jedná se o velmi náročnou práci a každá pauza ve foukání je vítanou změnou. Proto naši foukací specialisté nejsou pouze foukači, ale jedná se o univerzální montážní pracovníky, kteří velmi rádi uvítají činorodější pracovní náplň než jen neustálé foukání. No a my jim velmi rádi vyjdeme vstříc. Proto se snažíme od jara do zimy, kdy se pracuje nejčastěji venku, práci střídat - foukání a montáže.

 

Rekonstrukce areálu Machstav

Práce na našem areálu trochu zdržuje deštivé počasí. Na první části výrobní budovy je namontovaná nová vazníková konstrukce včetně podkladních OSB desek pro falcovanou střešní krytinu. Na jedné polovině je i tato krytina již položená. Deštivé počasí nedovoluje dokončit pokládku krytiny na zbytku hotové části, tak alespoň pokračujeme již pod hotovou střechou, a to přípravou pro výměnu oken. Rekonstruovaný výrobní objekt byl postaven na počátku minulého století. Všechna okna do ulic byla úzká vysoká s obloukovým nadpražím. V průběhu rekonstrukcí z dob socialismu došlo k několika necitlivým zásahům. Jedním takovým zásahem byla i výměna původních oken za nová dvoukřídlá čtvercová. Současnou rekonstrukcí uvedeme všechna uliční okna v původní části budovy do původního stavu. Okna budou opět úzká vysoká s obloukovým nadpražím.

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace